www.without-rules.blog.cz

Love without rules.... new story by Claire♥ and Alee♥

Vytvořily jsme novou rubriku TVD, užijte si ji:)
!!!!....TEAM STELENA....!!!!
TRAILER Breaking Dawn:
...coming soon...Listopad 2007

Rihanna

30. listopadu 2007 v 14:14 | ♥♥♥Beyoncé♥♥♥ |  Rihanna
Vážení tákže koukám se na různé internetové stránky a všude je něco jiného tak když jsem špatně napsala její matku a otce tak mi to promiňte ještě ostatní věci mohli být špatně ale tyhle zdroje jsou MYSLÍM dobře tak děkuji za odpuštění vaše Beyoncé!Míry Rihanny 92-60-94 ták taková jedna Informace!

Biografie Rihanny

30. listopadu 2007 v 14:08 | ♥♥♥Beyoncé♥♥♥ |  Rihanna
Rihanna
celé jméno:Robyn Rihanna Fenty
místo narození:St. Michael, Barbados
datum narození:1988
přítel:Prý Chris Brown ale flirtuje dál.
zvířátko(ka):Kočky Miss Kitty a Leo(Leo je bez nožičky museli mu jí amputovat :-'(
rodiče:otec Roland,matka Monica
váha:55kg
výška:173cm
sourozenci(zenec):Mladší bratři
koníčky:Nakupování
kariéra:Rihanna je modelka a zpěvačka v jednom prohlašuje:"Chtěla jsem zkusit jestli mi půjde i něco jiného než procházet se po molu"!Říká Rihanna která má teď aktuální písničku Don't stop the music ale už má video i k písničce "Hate That I Love You s Ne-yem.

Pár crazy obrázků Us5...:D

29. listopadu 2007 v 20:35 | Lenka♥ |  Us5
Oni mi toho Richieho fakt zalehnou...:)

Nádherní kluci v nádhernejch triřkách...♥

29. listopadu 2007 v 20:25 | Lenka♥ |  Us5
Tady to klukům fakt sekne!!!No nemám pravdu?:))

Biografie Beyoncé

29. listopadu 2007 v 20:10 | Lenka♥ |  Beyoncé
  • Celé jméno: Beyoncé Knowles
  • Datum narození: 4.září 1981
  • Místo narození: Houston, Texas, USA
  • Znamení: panna
  • Výška: 169 cm
  • Váha: 65 kg
  • Míry: 86-68-107
  • Matka:Tina Knowles

Rihanna-Životopis

28. listopadu 2007 v 19:17 | Lenka♥ |  Rihanna
Rihanna,celým jménem Robyn Rihanna Fenty - hvězda R'n'B a sólové scény,sa narodila v Barbadosu roku 1988.Jako teeneger zpívala svoým kamarádkám a rodině jen pro zábavu. Jednoho dne ji její kamarád představil hudebnímu producentovi Evanovi Rogersovi v New Yorku. Rogers byl velmi překvapený jaký velký talent se v Rihanně ukrývá. Nahrál s Rihannou demo s 20 písničkamy s hitem Pon De Replay, které potom poslal do vydavatelství Def Jam Records.A vyšlo to.Její singl Pon De Replay obletěl rádia celých Spojených států. Také jisté úspechy slavilo aji její album Music Of The Sun, ktorý byl vydaný 30.srpna 2005. Rihanna prohlásila, že se nechala inspirovat interpretmi jako například: Alicia Keys, Beyoncé a Mariah Carey. Její album zní především ve stylu R'n'B, Hip Hopu a soulu. Její první velký hit Pon De Replay se rychle vysoukal na druhé místo v amerických hitparádach a na 15. místo v Kanadě. Zrodila se nová R'n'B star. Nedávno v dubnu 2006 Rihanna vydala druhé album A Girl Like Me a jeho hity jako například S.O.S., Unfaitful anebo Break It Off (duet se Seanom Paulem) opět vyhrávali na všeckých amerických hitparádach. K písni S.O.S. Rihanna natočila klip pro Nike, který sa stal velmi úspešným i diky tomu, že Rihanna tancuje naprosto úchvatně :-)

Životopis Rihanny

28. listopadu 2007 v 18:46 | ♥♥♥Beyoncé♥♥♥ |  Rihanna
Rihanna
, celým jménem Rihanna Robyn Fenty -hvězda R´n´B a soulové scény, se narodila na Barbadosu v roce 1987. Nejdříve pracovala jako modelka vyhrávala různé soutěže krásy, ale chtěla taky dokázat že umí i něco jiného než se předvádět na molu a tak zkusila hudební scénu.
Jako teenager zpívala svým kamarádům a rodině jen pro zábavu.
Jednoho dne ji její kamarád představil hudebnímu producentovi Evanu Rogersovi, v New Yorku.
Rogers byl velmi překvapen jaký velký talent se v Rihanně ukrývá.
Nahrál s Rihannou demo s 20 songy, hitem Pon de replay,které pak všechny poslal
do vydavatelství Def Jam Records. A vyšlo to. Její singl Pon de replay obletěl rádia
celých Spojených států. Stejné úspěchy slavilo i její album Music of the sun,které bylo vydáno 30.srpna 2005.
Rihanna prohlásila,že se nechala inspirovat interprety jako například: Alicia Keys,Beyoncé
a Mariah Carey. Její album zní především ve stylu R´n´B, hip hopu a soulu.
Její první velký hit Pon de Replay se rychle vyskákal na druhé místo v amerických hitparádách a na 15. místo v Kanadě. Zrodila se nová R´n´B Star. Nyní je na prodejních pultech její album Good Girl Gone Bad které obsahuje hit Umbrella a ten se stal hitem číslo jedna!

Životopis Beyoncé Knowles

28. listopadu 2007 v 17:00 | ♥♥♥Beyoncé♥♥♥ |  Beyoncé
Životopis Beyoncé Knowles-Datum narození:
04.09.1981

Místo narození:Houston, Texas, USA

Znamení:Panna
Beyoncé začala svou hereckou kariéru v sedmi letech, když potkala LaTaviu Robersonovou na konkurzu pro dětskou skupinu. Její sestřenice Kelly Rowlandse k nim brzy přidala. Nakonec bylo trio mladých zpěvaček doplněno o čtvrtou členku LeToyu Luckett a tak se pomalu formovala dívčí skupina Destiny's Child. Vedoucí Music World Management's Matthew Knowles, který je otcem Beyoncé a zákonný opatrovník Kelly se stal jejich manažerem.

Dívky prošly přes různé hudební styly a pěvecké směry, až se oficiálně v roce 1995 rozhodli prorazit jako Destiny's Child. Po několika vystoupeních v okolí Houstonu, se skupina objevila v populárním televizním pořadu pro hledání nových talentů "Star Search" (Hledání hvězd). Přestože nevyhrály soutěž, podařilo se jim získat smlouvu s Columbia Records.

Jejich prvním hitem byl singl "No, No, No", který vydaly v listopadu 1997. Stejný rok přišlo na svět první album a jmenovalo se Destiny's Child. Album mělo obrovský úspěch v Evropě a proto zde skupina uskutečnila velké turné. Jestliže se o prvním albu dalo říct, že bylo poměrně úspěšné, tak o druhém se muselo říct, že bylo obrovským trhákem. Album "The Writing's On the Wall" (1999) se stalo 8x platinové v USA, získalo 2 nominace na Grammy a celosvětově se ho prodalo více než 10 miliónů. Z alba se použily písničky pro soundtracky k filmům Proč se blázni zamilují "Why Do Fools Fall In Love?" a Romeo musí zemřít "Romeo Must Die".

Přestože se skupina zdála jako dokonalá, která nemá žádné problémy, opak byl pravdou. V březnu 2000 členky LeToya Luckett a LaTavia Roberson oznámily, že opouštějí skupinu. Později se ukázalo, že obě členky byly nespokojeny s manažerem Matthewem Knowlesem. Přesto se skupina snažila zachovat celistvost a proto tyto dvě členky byly nahrazeny Michelle Williamsovou a Farrah Franklinovou.

Právě, když se zdálo, že Destiny's Child má své problémy za sebou, tak Farrah Franklinová po 5 měsících skupinu opustila. Nakonec teda skupina zůstala ve třech a dokončila své třetí album Survivor (2001). Úspěch tohoto alba byl vyrovnaný s předchozím a stalo se celosvětově multi-platinové.

Beyoncé také začíná svou hereckou kariéru nejprve v televizním filmu "Carmen: A Hip Hopera" a následně ve filmové komedii Austin Powers - Agent 003 "Austin Powers in Goldmember". V roce 2003 si zahrála hlavní ženskou roli ve filmu "The Fighting Temptations".
//<![CDATA[ //]]>

Pár Obrázků Us5!!!!!

28. listopadu 2007 v 14:03 | ♥♥♥Beyoncé♥♥♥ |  Us5
Tákže rozhodla jsem se vám sem dát Us5 jak blázní abyste věděli že nejsou furt extrémní(HLAVNĚ JAY)
a tady jedná klášná foteška!:-♥
tady jim to ale sekne!(až na Izzyho a Chrise ehm........):-)
Na lodičce pohoda!!!!!!!:-)
v bílím!!!

Pár obrázků Rihanny

28. listopadu 2007 v 13:53 | ♥♥♥Beyoncé♥♥♥ |  Rihanna
Rihanna poprvé
Rihanna z klipu:pon de replay
a teď na červeným koberci
Rihanna získala cenu ale jakou????To vám teď nepovím!
zase Rihčaa!
a jedna malá foteška Rihanny