www.without-rules.blog.cz

Love without rules.... new story by Claire♥ and Alee♥

Vytvořily jsme novou rubriku TVD, užijte si ji:)
!!!!....TEAM STELENA....!!!!
TRAILER Breaking Dawn:
...coming soon...Vysněné prázdniny

27. listopadu 2007 v 20:01 | Lenka♥ |  Příběhy a povídky
Vysněné Prázdniny
Já a moje dvojče Beyoncé jsme slavily osmnáctiny.Dostaly jsme make-up,oblečení atd..
Ale jedem dárek byl zcela speciální.Byl to čtyřdenní zájezd do Řecka.Já a Beyoncé jsme se na sebe nevěřícně podívaly,ale za chvíli nám začaly cukat koutky a objaly jsme se a rodiče samozřejmě taky.
Oslava proběhla výborně.Sice jsme se trochu opily,ale jinak bylo všechno v pohodě.Když jsme zapadly do postele,začaly jsme si povídat o tom zájezdu. "Beyoncé,já se těším!Co ty?"začala jsem. "Taky,Rihi.Představ si to:Poprvý jedem někam bez rodičů!" "A to znamená co?" "Párty,kluci,nákupy…" "Přesně!Zítra už odlítáme!"
Druhý den ráno...
"Beyoncé,vstávej!Odletí nám letadlo!"budím svoji nevyspanou sestřičku. "Kolik je hodin?" ptá se moje ségra(typické!). "11:50.Letadlo nám letí ve 13:50.Víš přece,že na letišti máme být hodinu před odletem!Tak rychle vstávej!" "Už lezu….!" "No konečně!"řekla jsem si v duchu.Když jsme dorazily na letiště,uviděly jsme tam pět krásných kluků.Dva z nich byli opravdu krásní. "Letadlo je tady za 5 minut,"upozornila mě Beyoncé,čímž mě vytrhla ze snění.O 5 minut později už letadlo přistávalo.
Nastoupily jsme do letadla na naše určená místa.Sedly jsme si a čekali,kam si sednou ti pěkní kluci.Na naše překvapení seděli ve stejném oddělení jako my.Dva,ti,co se nám líbili,si sedli před nás a jak to tak vypadalo,bavili se o nás.Další dva si sedli za nás a ten poslední, ten si sedl za kluky,co seděli za námi.
O 2 hodiny později…
"Přistáváme!"řekla jsem své unavené sestře,která usnula už po 5-ti minutách letu (dobrý,ne?vstane skoro v poledne a usne už po pěti minutách letu!).Tak jsme vylezli a nastěhovali se do hotelových pokojů.Ti dva kluci co se nám líbili,měli pokoj hned vedle nás.Chtěla jsem se s mojí ségrou projít,ale jak jsme vyšly ven,tak jsme vyšly tak nešťastně,že jsme se s těma klukama srazily. "Pardon,omlouváme se!"omluvili se slušně. "To nic!"řekla jsem s širokým úsměvem na rtech.Jeden z nich,co měl blonďaté vlasy upravené do patky a hezké,smysluplně modré oči,mi pomohl na nohy.Sestře pomohl na nohy ten druhý,vysoký s tmavě hnědýma vlasama,co měl upravené do číra,které měl obarvené na blond a hnědýma očima. "Děkujeme!"řekly jsme já a Beyoncé jednohlasně.
"Nemohli bychom vás pozvat na odškodné na večeři?Třeba v sedm?"prohodil rozpačitě ten menší,blonďatý. "Jasně!"zaradovaly jsme se. "Jak se vůbec jmenujete,vy dvě?" "Já jsem Rihanna a tohle je moje sestra Beyoncé,"představila jsem nás obě,protože je moje sestra hodně stydlivá. "Hm,pěkná jména.Já jsem Richie a ten velikán,co je vedle mě,to je můj kámoš ze skupiny,tedy Jay." "Aha…"vysoukala ze sebe stěží Beyoncé(nejspíš se jí ten Jay líbil,protože jak to říkala,tak jsem postřehla,že má úplně červený tváře).
Na našem pokoji…
Já a Beyoncé jsme si samozřejmě nechaly na sobě záležet,což znamená:dali jsme si na sebe to nejkrásnější oblečení,co jsme měly,nalíčily jsme se nejlíp,jak jsme uměly a se šperky jsme si nechaly taktéž záležet.
Na večeři(odškodném)…
"Páni,holky!Vám to teda sluší!"řekli naši noví(zatím) kamarádi zároveň. "Nepůjdeme se posadit?"navrhla Beyoncé. "Jasně!Dobrej nápad!"
Tak jsme si sedli na místa,na kterých bylo napsáno:
RESERVÉ:BEYONCÉ,JAY,RIHANNA,RICHIE( zajímalo by mě,kdo to nechal rezervovat)
Na chvíli potom k nám přišel číšník se slovy: "Máte vybráno?" "Jo.Já bych si dal špagety
pro dva a co si dáš na pití,Rihanno?" "Já si dám jablečný džus." "Jo.Tak pro mou slečnu
bych objednal ten džus a pro sebe Sprite." "Ty to budeš za mě platit, Richie?"zeptala jsem se ho se "skleňenýma očima". "Jo.Proč by ne?"když to dořekl,tak jsem ho popadla za ruku,vytáhla ze židle a zatáhla za roh,kde jsem ho pevně objala a začali jsme se……ehm……no……!!!líbat!!!S Beyoncé a Jayem proběhl podobný proces jako se mnou a Richiem.
O 4 hodiny později…
"Ty jo,lidi,je někdo tak vyřízenej jako já?"pravila moje ségruše,která pomalu usínala Jayovi na rameni. "Jo,je!"řekl Richie,který zase pro změnu usínal na židly. "Tak radši odtud odejdeme,nebo byste mi tady usnuli!"řekla jsem. "Dobrý nápad!Za chvilku bych měl od Beyoncé poslintaný celý rameno!"řekl Jay s úsměvem. "Tak lidi,vstyk!!!"zavelela jsem.
V hotelu…
Zapadli jsme do postelí a během 5-ti minut jsme všichni vytuhli.
2.den odpoledne…
Vzbudili jsme asi v půl druhý odpoledne,a pak jsme šli na snídani(přesněji řečeno:na oběd).Přišla k nám dívka z obsluhy a zeptala se: "Vůbec jsem vás neviděla na snídani.Kde jste byli?" "No…Trochu jsme zaspali…hehe…"řekla Beyoncé se zcela rudými tvářemi. "Takže si dáme rovnou oběd!"doplnila jsem Beyoncé. "Aha.Takže:Co si dáte?"
"Já si dám kuřecí sendvič a pro slečnu……" "Psssst!"umlčela jsem Richieho,aby zase za mě zbytečně neutrácel peníze. "Já bych si dala smažená kuřecí křidýlka." "Dobře.Co si dáte vy?" "Já bych objednal asi dvojité hranolky,"objednal Jay oběd rovnou pro dva.
"Dobře.Počkejte 10 minut.Hned vám to přinesu,"řekla číšnice a odešla.
Po 10-ti minutách…
Slyšeli jsme nějaký řev. "Kluci,nevíte,co je to za řev?"zeptala jsem se. "Ale!To si zase kluci něco navzájem provedli!"řekl Jay jakoby nic. "Fakt?!"řekla Beyoncé. "Jo.Jen chvilku poslouchejte!" Tak jsme chvilku poslouchali a fakt!Lítaly sprostá slova vzduchem.
Ale teď co si nadávali.Např.:Mikel: "Izzy,ty de***e!Já tě zabiju!" Izzy: "Já jsem nic neproved!To byl Chris!" Mikel: "Chrisi?" Chris: "To já ne!Já jsem to fakt nebyl!" Mikel:"Tak jsem to byl asi já, ne?!?"atd.
"Já tam jdu,nebo se fakt navzájem pozabíjej,"řekl Jay a vstal ze židle.Chvíli na to přišla číšnice a položila před nás naše objednané jídlo.Za chvíli už byl slyšet jen smích kluků.
"Víte,kvůli čemu byla ta světová hádka?"řekl Jay,ještě z náznaky opravdu velkého smíchu.
"Ne,"řekli jsme já,Beyoncé a Richie jednohlasně. "Tak si představte,že Chris udělal Mikelovi opravdu výborný budíček!Normálně mu hodil na obličej opravdu objemný polštář,
přičemž se Mikel málem udusil!" "Tak to je fakt gól,Chrisi!"začal se smát Richie a my ostatní jsme se začali pomalu přidávat.Když nás konečně přešel smích,pustili jsme se do jídla.Dojedli jsme,zaplatili a zapadli do pokojů.
3.den ráno…
"Lidi,vstávejte!Je 9:00!Nejvyšší čas na to,abychom pomalu začali vstávat!"budila nás Beyoncé(zajímavé!jinak vždycky budím já…).Když jsme došli na snídani,bylo tam doslova mrtvo.Tak jsme si sedli na místo,na jaké jsme chtěli.Přišla za námi číšnice a povídá: "Jste tu dnes sami.Ostatní odjeli včera večer.Těsně po tom,co jste odešli na pokoj." "A proč?"
tázal se rozklepaným hlasem Richie. "Protože přijeli o den dřív než vy.Ale zapomeňme na to!Co si dáte. "Knedlík s vajíčkem!"řekli jsme všichni naráz. "Takže čtyřikrát knedlík s vajíčkem.Za chvíli to tu máte!"řekla číšnice s americkým úsměvem.
Za chvíli už jsme měli jídlo na stole. "Dobrou chuť!"bafl na mě a na ségru někdo ze zadu.A zkuste hádat,kdo to byl.No jasně!Byl to Izzy s Mikelem(kdo taky jiný,že?) "Kluci,my jsme se vás lekli!"řekla jsem s vyděšeným výrazem.Kluci,a tím myslím všichni,se tomu začali tlemit. "Co je tu smíchu?!?"řeka Beyoncé se zcela nechápavým výrazem. "Nic!"řekl Richie,
který málem smíchem přepadl ze židle. "Tak nic,jo?Proč se teda tady řehtáš jak tele?!?"
"Nevim!" řekl Richie,který se už neřehtal,ale jenom se usmíval.Ubíhala hodina za hodinou a
už tu byl večer...
4.den ráno...
"Beyoncé,vstávej!Dneska už musíme odjet!" "Už?"zakňourala Beyoncé. "No jo no...Tak vstávat!"Tak jsme tedy přišly na letiště a nastoupily do letadla.S klukama jsme se láskyplně rozloučily a už jsme letěly.A začala škola....
Ve škole...
"Takže děti,přišla mi zpráva,ve které se prosím píše:Všichni se prosím dostavte na školní hřiště.Vystupují tu dnes Us5.Děkuji."Šli jsme tedy na hřiště a tam už čekali kluci v plné
parádě.Kluci začali zpívat,samozřejmě i tančit,a na konci Richie řekl: "Jsou tu dvě holky,se
kterými jsme byli na dovolené.Jsou to Beyoncé a Rihanna Knowles.Rád bych je teď poprosil,aby přišly teď k nám na podium."Šli jsme tedy na podium a Jay a Richie se nás potichu zeptali: "Nechtěly byste s náma chodit?" My na to samozřejmě odpověděly: "Jo!!!" Jak jsme to řekly,tak nám kluci dali asi 5 minut dlouhý polibek a ostatní holky opravdu,ale opravdu žárlily! "Tak tohle byly opravdu vysněné prázdniny!"řekla ségra a všichni jsme se tomu začali řehtat.
KONEC!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama