www.without-rules.blog.cz

Love without rules.... new story by Claire♥ and Alee♥

Vytvořily jsme novou rubriku TVD, užijte si ji:)
!!!!....TEAM STELENA....!!!!
TRAILER Breaking Dawn:
...coming soon...Záhadný Stringini (1. část povídky)

4. prosince 2007 v 12:14 | ♥♥♥Rihanna♥♥♥ |  Příběhy a povídky
Záhadný Stringini (1. část povídky)
Dvacet minut po zvonění...Učitelka má neobvykle velké zpoždění.Včera jsme se dívali na suplování a 9.A tam vůbec nebyla napsaná,a když už,mohl nám to ředitel říct do rozhlasu.Ubíhala minuta za minutou a učitelka pořád nikde. "Nevíš,co s tou učitelkou je?"ptám se mé spolusedící Kláry
Řezáčové,která je současně i moje dvojče. Nadechuje se,že už něco řekne a v tu chvíli se pomalu otevírají dveře od naší třídy. "Učitelka..."probleskne mi hlavou.Zpoza dveří za chvíli vyjde pohledný,usměvavý chlapec a má k boku přiloženou třídní knihu.Dojde k učitelskému stolku a pomalu ji pokládá.Odsouvá židli a pomalu na ni usedá.Zadívá se do třídy a řekne: "Vaše učitelka je nemocná,a tak tu za ni zastupuji.Budu do konce tohoto týdne váš učitel občanské a hudební výchovy."
"Zapomněl jste se představit!"zvolá Jirka Slavík přes celou třídu. "Ach ano.Jak chcete,abych se jmenoval?" "Christopher Richard.Ne,to je na jeho osobu moc tvrdé.Richie bude vyhovující..." pomyslela jsem si. "Říkala jste Richie?"zeptá se mě s lehce nadzvedlým obočím. "J-já nic neříkala..."vysoukám ze sebe chvějícím se hlasem.Jak může vědět,jaké jméno jsem si pro něj vymyslela?Celá třída na mě upne zrak,ale nejhorší na tom je,že se na mě dívá i učitel,nebo jak mu mám říkat.Pomalu vstane ze židle,uchopí jemně křídu a tiskacím písmem napíše na tabuli Christopher Richard alias Richie.
Klára do mě žďuchne a podá mi papírek,na kterém je napsáno:Nepřipomíná ti někoho? Vezmu si od ní papírek a napíšu rychlou odpověď a to takovouto:Jo.Richieho z Us5.V tu samou chvíli poláží Richie,jak mu máme říkat,křídu a otočí se se zavřenýma očima zpět do třídy a teprve pak je otevře.Jeho pohled je zvláštní.Je tak chladný,ale přitom tak vroucí.Richie se tajemně usměje a usedá zpět ke stolku.Zvonek zvoní,škola končí jak je to v písničce.Odcházíme se třídou do šaten.Celá třída je už dávno venku ze školy,ale já a moje kamarádka Klára se o tom Richiem chceme dozvědět více,a tak jdeme zase zpět ke třídě,kde Richie zrovna maže tabuli.Pomalu jsme vejdeme do třídy a usedneme na naše místa.Richie zrovna domaže tabuli a otočí se.Trochu nadskočí,když vidí,že tu má ještě žáky. "Co byste rády,děvčata?"ptá se nás a pomalu jde k naší lavici. "No...chtěly jsme jenom vědět…Budeme psát zítra písemku z hudebky?" "Ano.Ta písemka bude z lidového dvojhlasu a doufám,že budou samé jedničky!"řekl Richie z úsměvem.­
"Tak…Děkujeme...My už půjdeme,"promluví konečně Klára.Jdeme tedy k nám domů a cestou vedeme žhavou diskuzi o písemce,co bude zítra.Zajdeme dovnitř a píšeme si úkoly,které jsme dostaly od paní učitelky,co máme na češtinu.
A je tu osmá hodina večerní.Zalezeme do koupelny a uděláme večerní hygienu(samozřejmě,že se také převlečeme do pyžama).Vypakujeme se z koupelny,lehneme si do postele a povídáme si o našem novém učiteli na hudebku a občanku.Pomalu usínáme.Klára vytuhne jako první,já asi čtvrt hodiny po ní.
A je tu další "krásné" ráno...Oblékáme se,učešeme,Klára jako každý den se jde obyčejně podívat do naší poštovní schránky(proč by se taky měla vrtat v cizí?☺).
"Dneska není škola!Učitele,Richieho, včera srazila motorka a skončil v nemocnici,"dokončí Klára větu smutným tónem. "Cože?To není možný!"zařvu a okamžitě se rozbrečím. "Nebreč,Leni!Však on se dá zase do pořádku!"utěšuje mě Klára. "Nebreč?Nebreč?Ty nevíš,jak se asi cítím,že ne?"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama