www.without-rules.blog.cz

Love without rules.... new story by Claire♥ and Alee♥

Vytvořily jsme novou rubriku TVD, užijte si ji:)
!!!!....TEAM STELENA....!!!!
TRAILER Breaking Dawn:
...coming soon...Květen 2008

Jak jsme si našli nové kamarády

29. května 2008 v 21:06 | Alee♥ |  Příběhy a povídky
Jednoho pěkného letního dne jsme se já(Rihanna), moje dvojče Beypncé, ségra Ciara a brácha Izzy procházeli městem, které nese název Los Angeles. Jen tak mimochodem - jsme hodně velkými kamarády s Us5. Známe se s nimi díky Izzymu. Ale teď zpět k našemu lítání po obchodech. Bráchu to moc nebavilo, protože nosil všechny tašky s oblečením(bláznivej výmysl Beyoncé=D) =). My holky jsme nesly jen tašky s nějákými šminkami =). Šli jsme spolu ještě do obchodu s botama - a tam se to stalo! Narzili jsme na naše nové dobré kamarády. Budu vám vyprávět, jak se to vlastně celé přihodilo a jak jsme vlastně narazili na rockovou partičku Fall Out Boy...
"Izzy, neloudej se jak slimák! Chci si koupit ještě boty!" houkla jsem na bráchu, který, jak už jsem zmínila, byl celý ověšený taškami. "Ježiš už jdu!" řekl docela nevrle bratříček. Tak jsme tedy vlezli do obchodu Young Spirit, kde jsou snad ty nejlepší boty na světě. Vzala jsem si do hlavy, že si koupím bílé balerýínky s černými srdíčky. Vešla jsem tedy do oddělení, kde mají balerýny ve velikosti 39 - 43. Očima jsem byla tak zavrtaná v balerýnách, že jsem si ani nevšimla, že proti mně jde nějaký docela pohledný muž. Koukal se do výlohy se skejtovými botami, takže si mě také nevšiml. Oba jsme otočili hlavy přesně na místě, kde jsou balerýny odděleny od skejtových bot. Nikdo nestačíil nikomu uhnout, takže jsme do sebe napálili v plné rychnosti chůze. Také by vás mohlo zajímat, kdo na koho spadl. Takže na mě prosím pěkně spadl Pete, jak se později představil, a já se tomu řehtala i přes pořádně naražený zadek =D. Pete na mě koukal jako kdybych spadla z Marsu, ale také se tomu začal smát. Do toho všeho tam přišel zbytek mé rodiny a Peteovi kámoši ze skupiny - Patrick, Andy a Joe. Ti z toho pohledu také nemohli. Naštěstí v obchodě bylo jen nás osm a prodavačka, takže až tak velká tragédie(nebo spíš komedie) nebyla.
První se ze země vyhrabal jako Pete, jelikož byl na mě(!) a potom mi velice ochotně pomohl na nohy. No co bych to byla za člověka, kdybych, jak se sluší a patří, nepoděkovala?=)
"A - Ahoj, já jsem Pete a támhle je zbytek skupiny FOB (pozn. FOB chápejte jako Fall Out Boy) - Patrick, Andy a Joe," vykoktal ze sebe stěží. "Ahoj, jsem Rihanna a tamto jsou moji sourozenci - moje mladší dvojče Beyoncé, nejstarší Izzy a nejmladší Ciara, těší mě," podala jsem mu ruku a on ji bez odmlouvání přijmul.
Náš nový objev FOB jsme šli představit zbytku Us5, Nicole a Cassie. Jim také přišli jako velice sympatyčtí lidé. Tak, a od té doby jsme nejlepšími kamarády!!
KoNeC!!
Napsala: Aleenka12

SONB-3.KOLO JE TU!!!!!!!!!!!!!

29. května 2008 v 14:43 | Claire♥ |  Soutěže apod.
Takže je tu pokráčko a příště už bude finále!!!!!!!!!!!!!
Kdo si získá vaši přízeň?????
1. www.all-what-i-loving.
2.www.pejsaaanci.blog.cz
3.www.jsmeblaznidous5.blog.cz

Tagžeeeeeeeeeeeeee..................

29. května 2008 v 14:37 | Claire♥ |  Soutěže apod.
Mno.......Jak vám to mám říct.Krásný blog www.znojmacky.blog.cz nepostoupil!!!!!!Je mit o moc líto a tady je cena útěchy:Glitter Graphics
DĚKUJEM ZA ÚČAST!!!!!!!
GRATULUJEME BLOGU WWW.PEJSAAANCI.BLOG.CZ PROTOŽE POSTOUPIL DO TŘETÍHO KOLA SONB!!!!!!!!!
A tady je vyhodnocení-Anketa:
WWW.ZNOJMACKY.BLOG.CZ25 % (1 hlas)25 %1 hlas
WWW.PEJSAAANCI.BLOG.CZ75 % (3 hlasy)75 %3 hlasy

Rihanno,co ti je?????????

29. května 2008 v 14:25 | Claire♥ |  Příběhy a povídky
Rihanno,Co ti je?
"Ciaro,já tě zabiju!!!!!Ozývá se z pokoje nespokojený hlas mého dvojčete.Neměla bych se do toho vkládat,ale nedalo mi to a tak jsem se šla kouknout k Rihanně do pokoje.Rihanna tam seděla na posteli s rukama založenýma a svraštělým čelem a naproti seděla Ciara s nevinným pohledem.Když jsem se ukázala obě po mně šlehly pohledem.No věděla jsem že tam nemám co dělat,ale zeptala jsem se: "Co se to tu jako děje?!" odpovědí mi bylo to,že Ciara odešla z pokoje a hlasitě za sebou zabouchla dveřma.Tak a teď jsem se v klidu mohla zeptat Rihanny co se to tu stalo. "Co se tu stalo Rihi?" otázala jsem se. "Nepleť se do toho prcku je to jasný?" odpověděla Rihanna.Tak tohle mě fakt naštvalo!!!!!Jsem je o pár minut mladší než ona a ona si dovoluje jako kdybych byla o deset let mladší!!!!!!!!!!Taková drzost!!!!!Najednou se do pokoje přiřítil Izzy a dal Rihanně mlaskavou facku!!!!!Izzy přitom řekl: "To máš za Ciaru a za Beyoncé!!!!!" Vůbec jsem nevěděla o co jde,ale když jsem odcházela z pokoje všimla jsem si,že Rihannina tvář má teď na sobě obtisk Izzyho ruky.Před pokojem mě Izzy zastavil a říkal: "Víš Beyoncé asi bys to měla vědět.....nevím jak ti to mám říct..." začal rozpačitě Izzy vysvětlovat hádku mezi holkama. "Víš....Ciara nám pořídila štěňata..... ty jak jste šli z holkama vybírat a.....Rihanna zrovna měla na sobě svý nejoblíbenější triko.....No a Ciara jí dala štěňátka do náručí.Jenže Rihanna to nečekala pejsci do ní žďuchli a ona si misku s ostružinama vysypala na svý nejoblíbenější triko.No a teď za to zeřvala Ciaru." dokončil Izzy své vyprávění.Rozhodla jsem se jít do pokoje Rihanny. "Ahoj" začala jsem rozpačitě. "Je mi to líto fakt líto" pokračovala jsem teď už trochu s jistějším tonem.Najednou do pokoje vtrhla Ciara a omluvila se Rihanně. "Rihi promiň je mi to moc líto." a dala jí nějakou krabici.Rihanna jí otevřela a v té krabici leželo Rihannino nejoblíbenější triko-ČISTÉ!!!!!! "Víš tady je poblíž jedna čistírna a tak jsem to tam skákla dát počkala jsem pár minutek a už to zase bylo čistý.Jen je to trochu vlhký....." řekla Ciara. "Díky Ciary mám tě moc ráda a tebe taky Beyoncé-promiňte mi." "Jasně jsme přece ségry ne?"
!!!!!!!the end!!!!!!!
autorka-Claire♥

Izzy má problém!!!!!!!!!!!!!

28. května 2008 v 15:29 | Claire♥ |  Příběhy a povídky
IZZY MÁ PROBLÉM
"Tak co úkoly ségra?"přistoupí ke mně Izzy a já ctím jak vydechne.Dneska jde taky vonět po jeho novém parfému který dostal ode mně a od ségry k narozkám. "No jo" vydechnu "Jde to" odpovím a zase se očima zabořím do učebnice matiky.Cítím Izzyho rozpak a proto mi nedá se ho zeptat "A co ty a škola?" ticho....zdá se,že jsem se trefila do černého. "No...." řekne rozpačitě Izzy a snaží se řeknout nějakou vhodnou odpověď. "Ale jo,taky to jde až na....." a teď to vyklopí řeknu si v duchu. "Víš Beyoncé já...." "Co?" vyhrknu netrpělivě. "Zamiloval jsem se do jedný holky a nevím jak ju zbalit.Snažím se bejt romantik,ale ona se kouká do učebnic." tak a je to venku.Bleskově to zaznamenám a už vím odpověď. "Izzy a jde ti hodně moc dobře matika?" otážu se nesměle. "No,je fakt že ta patří do mejch slabin a zároveň taky do skupiny mejch neoblíbenejch předmětů." "Aha!!!!" vyhrknu a už lapu po dechu aby mi vystačil na to co mu teď řeknu. "Tak se jí zeptej jestli by tě nemohla doučovat!!!!!!!!!!!Tady u nás doma!!!!!Já a ségry budeme zticha a kdyžtak půjdem na procházku!!!!!!!" Izzy se na mně podívá a najednou mi skočí kolem krku.Teď ten jeho parfém cítím ještě intenzivněji. "Ségra,ty jsi génius!!!!!!!Děkuju moc!!!!!" a Izzy se bleskově vypaří.Nic po něm nezbyde jen ten závan parfému který jsem ještě před chvílí cítila intenzivně se teď pomalu vypařoval.
NAPSALA CLAIRE♥

SONB-Rozhodnutí 2!!!!!!!!!!!!!!!!

27. května 2008 v 20:04 | Claire♥ |  Soutěže apod.
Takže máme tu dva blogy se stejným počtem hlasů a je jen na vás kterej vypadne a kterej zůstane takže hlasujte!!!!!!
Jako první je tu
www.znojmacky.blog.cz
a jako druhý
www.pejsaaanci.blog.cz
HLASUJTÉ!!!!!!!!

Rihanna feat. Maroon 5 - If I Never See Your Face Again

27. května 2008 v 19:37 | Claire♥ |  Videa
Mno tak tahle písnička je úplně good!!!!!!!!!!!!!!!


Pro Lenku♥........

26. května 2008 v 19:00 | Claire♥ |  Všechno možný...
Mno takže.......Jak už můžete číst z názvu znamená to Pro Lenku♥.........Mno podle mě je na mě naštvaná........Proč?To nemusíte vědět..................Tak a tady vzkaz pro ni.........

Leni promiň jestli sem tě fakt naštvala tak moooooooc promiň........Doufám že zas budeme kámošky.......Tak jako dřív.............
CLAIRE♥
A TEĎ NĚCO PRO NI: