www.without-rules.blog.cz

Love without rules.... new story by Claire♥ and Alee♥

Vytvořily jsme novou rubriku TVD, užijte si ji:)
!!!!....TEAM STELENA....!!!!
TRAILER Breaking Dawn:
...coming soon...Březen 2010

NEW ECLIPSE STILLS!!!

31. března 2010 v 20:52 | Claire♥ |  Twilight Saga

ZDROJ: http://www.eclipsemovie.org/

WOW!!!!! Nové fotky v úžasný kvalitě z Eclipse!!! Hrozně se mi líbí, jak Rosalii(Nikki Reed) upravili paruku!!! Všichni ze štábu Twilight sagy udělali úžasný kus práce=)!!! Už se nemůžu dočkat na tu bitvu, tohle bude nejakčnější díl z celé ságy!!!!

ZDROJ: http://www.eclipsemovie.org/

Cullenovi(zleva doprava: Alice-Green; Rosalie-Reed; Esme-Reaser; Jasper-Rathbone; Carlisle-Facinelli ochraňují Bellu před novorozenými, které vede Victoria(Howard)....(Jackson má divný vlasy, ale ostatní je maj úža=))
U táboráku, kde se vyprávějí příběhy o vlkodlačích předcích...
Opět se Edward(Pattinson) chytne s Jacobem(Lautner) a Bella(Stewart) zachraňuje situaci...

ZDROJ: http://www.eclipsemovie.org/


Twilight-NEW KNÍÍÍÍÍÍÍÍŽKA!!!!!

30. března 2010 v 17:06 | Claire♥ |  Twilight Saga

ZDROJ: http://www.eclipsemovie.org/


POTVRZENO!!!! Přídavek k ZATMĚNÍ.......


Stephenie Meyer napsala přídavek k ZATMĚNÍ!!! Pro fandy je to skvělá zpráva!!!! A o čem kniha bude??? Bude o novorozené upírce Bree Tanner!!!!! Bude tam spousta věcí, z jejího nového života, který tak rychle skončil!!!! Bude to hlavně popisovat život novorozeného upíra, a určitě se tam dozvíme spoustu newvěcí o Twilight sáze!!! Je to vlastně taková příručka k Eclipse, která popisuje svět novorozených upírů jinak, než popisuje Bella. Uvidíme, jestli to bude mít úspěch, snad se dočkáme i Midnight Sun a pak taky Full Moon z pohledu Jacoba nebo třeba příručce k Breaking Dawn!!!

Obálka, jak jinak černo-červená s práškem barvy krve, která se skleněnou nádobou představuje ten krátký čas, co byla Bree upírkou...

ZDROJ: http://www.eclipsemovie.org/


ZDROJ: http://www.eclipsemovie.org/


Pro fanoušky HP!!!!

30. března 2010 v 16:55 | Claire♥ |  Harry Potter!!!!!!!!!!!!
Dneska tu budou newsky jak o Twilight tak i o Harrym Potterovi!!!!!

Slavná spisovatelka vydala další knihu....

Slavná spisovatelka a autorka Harryho Pottera J.K.Rowling se chlubí dalším počinem do tohoto nezapomenutelného příběhu o chlapci s magickými schopnostmi!!!! Kdo je velký fanda a všechny knížky už četl(JÁ=)) tak ví, že v knize vystupuje název bajek Barta Beedleho... No a všechny bajky oživila Rowlingová do nové knížky!!!! Je o hodně tenčí, než ostatní knihy ze série HP, ale nedávno jsem si knihy všimla, tak to sem dávám!!! Mezi příběhy patří také bajka o třech bratrech a smrti!!!! Pro fanoušky HP!!!!


Eclipse PHOTOS!!!!

27. března 2010 v 11:34 | Claire♥ |  Twilight Saga

ZDROJ: http://www.eclipsemovie.org/

Po prvním oficiálním traileru k Eclipse jsou tu i fotky z filmu v super kvalitě!!! Na nich je Kristen, Robert, Taylor a Peter!!!!

http://www.eclipsemovie.org/


Robert Pattinson má vlastní figurínu!!!!

25. března 2010 v 15:26 | Claire♥ |  Robert Pattinson

ZDROJ textu

Voskový Pattinson...

A fanynky si ji hned náležitě užily!!! Hned se s figurínou začaly fotit a byly naprosto vedle!!! Není divu, jeho voskový dvojník je mu hodně podobný!!! Aby ne, když celou figurínu vyrobili za čtyři měsíce a náklady se pohybují okolo 150.000 liber!!!! Mno snad to bude k užitku a fanynky si ho dostatečně užijou=)!!!

Podle mě ho teda mohli vystihnout líp, ale co už....

zdroj fotky:http://www.eclipsemovie.org/waxed-robert-pattinson-has-been-unveiled-in-london/robert-pattinson-waxwork-250310-2/

ZDROJ: http://www.eclipsemovie.org/waxed-robert-pattinson-has-been-unveiled-in-london/robert-pattinson-waxwork-250310-2/

PRVNÍ OFICIÁLNÍ PLAKÁT K ZATMĚNÍ!!!!!

24. března 2010 v 21:05 | Claire♥ |  Twilight Saga

zdroj pictu:http://www.eclipsemovie.org/category/eclipse-poster/

WOW!!!! Už je to tady!!!!!!! Po prvním oficiálním traileru nastupuje i první focení hvězd z Twilight a pka taky první oficiální poster!!!!! Je naprosto úžasnej, všem to tam moooooooc slušííí!!!!!!
UŽ CHCI ZATMĚNÍ V KINEEEEECH!!!!!!!
JESTLI CHCETE VIDĚT I DALŠÍ TŘI OFICIÁLNÍ PLAKÁTY JEN S BELLOU, EDWARDEM A JACOBEM TAK TADY:

http://www.eclipsemovie.org/category/eclipse-poster/


ECLIPSE-BEHIND THE SCENES!!!!!

23. března 2010 v 20:02 | Claire♥ |  Twilight Saga
Tohle video je exkluzivně ze zákulisí Eclipse!!! Uvidíte v něm, jak se natáčely bojové scény, jak se natáčí před zeleným pozadím atd. atd...!!! Je to vážně úžasný video a je tam spousta nových rolí!!! Tak třeba Riley, Victoria(Bryce) a taky nová a novorozená upírka Bree!!! Určitě je to asi úplně první oficiální a kvalitní video ze zákulisí!!! Už se moooooooc těším na druhej trailer a pak i na samotnej film!!!!! Asi bude nejakčnější ze všech čtyř dílů, protože v Rozbřesku se to všechno vyřeší diplomaticky. Pro fanoušky Twilight ságy!!!!!:

Twilight pejsci!!!!!

23. března 2010 v 19:43 | Claire♥ |  Twilight Saga
Hodně celebrit z Twilight mají pejsky!!!! Tady jsou:
Nikki Reed se vsým pejskem jsou nerozluční!!! Její čtyřnohý miláček se jmenuje Sage a na fotce si užívá s Nikki a její kamarádkou venčení v Los Angelském parku.

Nikki a Sage

CLICK CČ.!!!!


Nikki Reed-NESNÁŠÍ TAYLORA???!!!

23. března 2010 v 18:46 | Claire♥ |  Novinky ze světa STARS!!!!!!!

zdroj: http://www.bravo.cz/twilight-saga/192-nikki-reed-taylor-lautner-je-odporny

Herečka Nikki Reed a Taylor Lautner se moc nemusí.....

Představitelka blonďaté Rosalie Hale Nikki Reed učinila šokující prohlášení. Na otázku, která scéna z New Moon se jí líbí odpověděla: "Všechny, kromě těch, kde je Taylor Lautner!" OOPS!!! A to není všechno: "Chápu, že spousty lidí jsou z něj vedle, když vidí jeho vypracované tělo bez trička. Mně je ale odporný!" Nebyli náhodou nejlepší kámoši? Se svojí Twilight kolegyní Kristen Stewart si Taylor i Nikki užívali na ulicích L.A. Takže co to do Nikki vjelo??? To se asi jen tak nedozvíme...

http://www1.pictures.gi.zimbio.com/Stars+Cause+HFPA+Salute+Young+Hollywood+Party+cWDK0mCSTXYl.jpg

Na jedné párty spolu tancovalï a smáli se....

http://images.teamsugar.com/files/upl2/2/22252/11_2009/0a59f02660b92380_90308f2_stewart_k__b_g_19.preview.jpg

Všichni tři si to spolu užívali....

http://api.ning.com/files/-G5EBLoeV8gQrPaitQhYVg5c8Yz5i7k7wn2IwNTqvdSt*swCA7Gnz-OkbmEeoWDwfksQbpCsOJtUpieSGqJeQ3DUYwOUKfY0/4e1c45c12c11672c85982d0e289f3b92.jpg

Procházeli se jako nej kámoši.....Lady Gaga a Madonna šly do sebe!!!!!

19. března 2010 v 15:44 | Claire♥ |  Novinky ze světa STARS!!!!!!!
Lady Gaga a Madonna-jedny z nejpopulárnějších zpěvaček šly do sebe!!!
Stalo se tak v jedné show. Zezačátku spolu tančily, pak ale Madonna na Lady Gaga vyletěla. Všichni okolo nevěřili vlastním očím!!!
Naštěstí(TEDA TO SI MYSLÍM JÁ) to ale bylo předem domluvené a tak L.G. a M. nakonec udělaly parádní show a diváci se při ní bavili.
Kdo ví, co vymyslí příště-že by new song???