www.without-rules.blog.cz

Love without rules.... new story by Claire♥ and Alee♥

Vytvořily jsme novou rubriku TVD, užijte si ji:)
!!!!....TEAM STELENA....!!!!
TRAILER Breaking Dawn:
...coming soon...Září 2011

The Vampire Diaries: 3x03 The End Of Affair

29. září 2011 v 18:23 | Claire♥ |  The Vampire diaries

zdroj textu: http://ninadobrev-4fans.blog.cz/

loadingBOUŘLIVÁ 20. LÉTA - Klaus (Joseph Morgan) a Stefan (Paul Wesley) přijíždějí do Chicaga, kde se Stefan setkává s upírkou (hostující hvězda Claire Holt), která o něj ve skutečnosti nikdy nepřestala mít zájem, který měla už před desítky let. Ve flashbacku v Chicagu v roce 1920, Stefan přichází tváří v tvář šokující kapitole jeho minulosti. Potom, co Damon (Ian Somerhalder) dostane od nečekaného zdroje tip, kde je Stefan a Klaus, on a Elena (Nina Dobrev) jdou po jejich stopách. V Mystic Falls má Tyler (Michael Trevino) obavy o Caroline (Candice Accola), a tak se obrací pro pomoc k šerifce Forbesové (Marguerite MacIntyre).

Breaking Dawn: Oficiální ilustrovaný průvodce filmem: COVER

29. září 2011 v 18:12 | Claire♥ |  Twilight Saga

zdroj pictu: www.hannah-montana-twilight.blog.cz

Já jsem teda naprosto spokojená!!!! Krásnější snad být nemohl:):)

TVD 3x03: Co se stane v dalším díle?

29. září 2011 v 18:07 | Claire♥ |  The Vampire diaries
Co nás čeká v třetím díle? Nepřijdeme o romantické scény, děsivé scény a kruté scény. Tento díl upířích deníků se jeví, jako hodně obsáhlý. Co se tedy bude dít????

Za zmínku určitě stojí to, že se zde objevují nové postavy, například tajemná Rebecca, která dříve Stefanovi nebyla nijak lhostejná. Dále pak zjistíme, proč si Klaus vybral právě Stefana, co ho přimělo rozhodnout se pro něj. Pro fanoušky Deleny skvělá zpráva (já z toho teda nadšená nejsem;)) Elena a Damon v posteli! Naštěstí oblečení:)! Čeká nás další úžasný flashback, z dvacátých let minulého století, kde je Stefan naprosto k sežrání :P (viz, předchozí článek). A nakonec, nejsmutnější okamžik filmu. Carolinin otec Bill, bude Car týrat. Prozradím, že jí vezme její amulet proti popálení sluncem a pustí na ni polední světlo. Dokážete si představit, jak děsivá a dechberoucí epizoda nás tentokrát čeká. Myslím, že bude mnohem lepší, než minulá epizoda, takže si ji rozhodně nenechte ujít!!!!

TVD 3.03: Pictures

29. září 2011 v 17:56 | Claire♥ |  The Vampire diaries

ZDROJ PICTŮ: http://hannah-montana-twilight.cz/

Nové nádherné fotky z dnešního dílu TVD!!!! Zítra se na něj nezapomeňte podívat!!!!;)
Jinak musím uznat, že Stefan je díl od dílu hezčí. Ve flashbacku z dvacátých let je naprosto úžasnej:)


imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

TVD 3: KONKURZ

27. září 2011 v 20:43 | Claire♥ |  The Vampire diaries

Je vám kolem čtyřicítky, máte anglický nebo australský přízvuk a chcete si zahrát v TVD?

Probíhá casting na roli matky původních, Esther!!!!
Nejspíše to pro nás znamená, že se zde konečně objeví rodina Původních!!!!
Objeví se ve flashbacích!!!!

MORE INFO: http://www.the-vampirediaries.cz/stripky-informaci


Kristen Stewart: Mulberry Runway Show

27. září 2011 v 20:32 | Claire♥ |  Kristen Stewart

ZDROJ: http://hannah-montana-twilight.cz/

Kristen Stewart se objevila na jedné after party. Musím uznat, že už to není ta Bella, na kterou jsme zvyklí, ale oceňuju, že začala dbát o svůj styling:) Je to něco jiného, než co se obvykle nosí, ale je to její originální styl. Myslím, že jí snad ani nejde nic vytknout;)
Photobucket
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

TVD: Stefan's Diary

27. září 2011 v 20:23 | Claire♥ |  The Vampire diaries

Vycházejí Stefanovy deníky!!!! První díl se mi líbil, co nás čeká v dalším????

Kniha je psána podle seriálu, v prvním díle máme Katherine. Také tam jsou Stefan a Damon, kteří se s ní ve Veritas (panství na kterém žijí) setkávají a oba okamžitě podlehnou jejím kouzlům a upířím shopnostem. O čem je druhý díl?

1. díl:

2. díl:

Co nás v této knize čeká?

Stefan s Damonem utekli svým pronásledovatelům v Mystic Falls a vlakem se vydali do New Orleans. Damon odmítl živit se lidskou krví a nakonec Stefana opustil. Stefan potkal skupinu upírů, kteří ho naučili jak přežít a nezabíjet při tom lidi. Damona zajal majitel cirkusu a udělal z něj výnosnou atrakci. Když ho chtěl Stefan vysvobodit, padl do zajetí i on. K útěku jim pomohla dívka, do které se Stefan zamiloval, ale zaplatila za to životem. Po velké hádce se oba bratři zase rozešli a Damon opustil New Orleans.


!!!!TENTO DÍL VYJDE UŽ 14.10.!!!!


Monte Carlo

27. září 2011 v 20:03 | Claire♥ |  TV koutek!!!!!!!!!

!!!!...DON'T COPY...!!!!

Jedna nespokojená z těch nejlepších poměrů, druhá milá holka z Texasu. Jak tohle dopadne?Grace (Selena Gomez) má po maturitě jeden jediný sen: Výlet do Paříže. Zdá se to jako sen, avšak hned po úspěšné maturitě se dozvídá, že s ní a její nejlepší kamarádkou Emmou (Katie Cassidy) jede její nevlastní sestra Meg (Leighton Meester). Grace i Meg jsou otrávené, nakonec ale svolí. Hned první den je pro ně utrpením, neskutečné množství památek, pak příšerný hotel.... Výlet snad nemůže být horší. Grace však až do zítřejšího odpoledne šíří optimismem, dokud jim neujede autobus a oni skončí uvíznuté v neznámém městě. Navíc Grace jako by z oka vypadla evropské celebritě, Cordelii, a tak pro ně jejich dobrodružství teprve začíná....

TVD 3: Klaus PROMO

26. září 2011 v 20:05 | Claire♥ |  The Vampire diaries

ZDROJ: THE CW TV

Našla jsem naprosto krásné (ano, mám ráda Klause:)) promo s Klausem (Joseph Morgan,30) z TVD 3!!!! Moc mu to na něm sluší:*

TVD season 3: NEW PROMO

26. září 2011 v 19:32 | Claire♥ |  The Vampire diaries

ZDROJ: WWW.HANNAH-MONTANA-TWILIGHT.CZ

Objevilo se nové a krásné promo ke třetí sérii.
Moc se mi líbí, je na něm Stefan, Damon, Elena a Klaus:)
imagebam.com