www.without-rules.blog.cz

Love without rules.... new story by Claire♥ and Alee♥

Vytvořily jsme novou rubriku TVD, užijte si ji:)
!!!!....TEAM STELENA....!!!!
TRAILER Breaking Dawn:
...coming soon...Listopad 2011

Breaking Dawn PART 1!!!!!!!!!!!!

19. listopadu 2011 v 19:54 | Claire♥ |  Twilight Saga

Rozbřesk- nejlepší díl z celé série!!!!

Včera jsem navštívila kino, abych se jako správný Twilighter podívala na nový díl téhle naprosto dokonalé upírské ságy.
No, řeknu vám, opravdu nejlepší díl!!!! Miluju to, že se Bella konečně rozhodne pro Edwarda, jejich svatba byla naprosto dokonalá. Pak taky, když se Bella mění v upírku, byla jsem tak strašně ráda, že vidíme, jak se mění po fyzické stránce (jak se jí mění vlasy, zvýrazňují lícní kosti, jak se jí zdokonaluje postava). A nakonec jsme viděli roztomilou a krásnou Renesmé. Film byl hodně podle knížky, určitě poznáte některé hlášky (samozřejmě ti, co ji četli).
Pokud se ptáte, co vedlejší postavy, shrnu vám to:
Esmé: Ona je prostě strašně hodná, dostala mě scéna, kdy nese vlkodlakům jídlo a bylo mi jí líto, když jí Leah odmítla:(.
Carlisle: Pan doktor opět nezklamal. Jak jsem čekala hrozné vlasy, naštěstí mu to slušelo jako vždycky:).
Emmett: Na svatbě byl zase přehnaně vtipný (to jest, že řekl vtip, který pochopil jen on sámXD:D).
Rosalie: Její mateřské pudy zase vypluly na povrch. Chápu lidi, kteří se na ni zlobí, že jí nezáleželo na Belle. Ale zase, Rose přece nikdy nemohla mít dítě. A věřím tomu, že by byla dobrá matka. Takže jsem ji tak trochu chápala. Bez ní by přece nebyla žádná Nessie:).
Alice: Naprosto dokonalá scéna, když tančila s Jasperem na svatbě. A pak ještě, jak všichni Cullenovi tahali klády na svatbu Bells a Edy a Emmett: Kam to dáme, paní šéfová?:D:);) (No jo, Alicin cit pro organizaci, ať si ji Bella váží:))
Jasper: Jazz se ve filmu vyskytl jen párkrát, ale jeho výrazy stály za to:D;)
Vlkodlaci: Tak ti byli naprosto dokonalí. Líbilo se mi, že bylo ve filmu ukázané, jak se dorozumívají:) Vážně bomba. A Seth....:D

Tohle bylo jen takové malinké shrnutí....
Doporučená scéna: Svatba a proslovy, ten Charlieho byl stejně nejlepší. ("Edward bude dobrý manžel. Vím to, protože jsem poldaXD.)
Upozornění: Ten porod byl teda fakt docela brutální. Chudák Bells, co si musela prožít. Bylo mi jí hrozně líto:(....
Bruno Mars: It Will Rain

13. listopadu 2011 v 12:14 | Claire♥ |  Twilight Saga
Tak do téhle písničky jsem momentálně zamilovaná! Je naprosto dokonalá, před třemi dny k ní byl zveřejněn klip na Youtube.com tak jsem se hned musela podívat. Jinak, pokud se někdo z vás diví, proč je písnička v rubrice "TWILIGHT SAGA" tak k tomu mám určitý důvod;). Tahle písnička se totiž objeví na soundtracku k Breaking Dawn part: 1;)!!!! Užijte si ji;)!!!!

(pořád mi na blog.cz nejedou videa :( tak tady máte odkaz)